Го замени Батеријата за 700mAh PF056001AA се Вклопува Папагал ЗИК (3.7 V Li-Полимер)

Го замени Батеријата за 700mAh PF056001AA се Вклопува Папагал ЗИК (3.7 V Li-Полимер)

Во магацинот
DEN 1308.00
Од стоката:

Сите батерии се CE/Ro HS/ISO9001/FCC сертификат, ве молиме да бидат сигурни да го користите.Висок Капацитет 700m Ah/2.59 Пот 3.7 V батерија за подолг живот.Компатибилен со : Папагал ЗИК / Безжични Слушалки Батеријата Димензија : 37.23 x 21.90 x 14.83 mm.Безжичните Слушалки Батеријата Дел Број : PF056001 AA. 12-месечна Гаранција и 14-дневниот Гаранција за Парите Назад.Обезбедување на квалитет : Одделение А клетки, брзо трошоци, ниска потрошувачка на енергија, изградена-во коло protection Compatible Модели : Папагал ZIKPart Број : PF056001 AA Батеријата Спецификации : Димензии : 37.23 x 21.90 x 14.83 mm Capacity : 700m Ah/2.59 Wh Volts : 3.7 VContact нас : Ако имате било какви прашања или било какви прашања или проблеми при користење на нашите производи, ве молиме да ни испратите порака, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата