IBERLS (УЛ Оглас) 12V 2A Универзален Адаптер за Напојување Полнач за Netgear, Linksys, Arris буквален за мрежа, TP-Link, Eero, D-Link, Netis, Безжичен Рутер, Switch, Кабелски Модем Домашна WiFi Систем

IBERLS (УЛ Оглас) 12V 2A Универзален Адаптер за Напојување Полнач за Netgear, Linksys, Arris буквален за мрежа,

Во магацинот
DEN 287.76
Од стоката:

☑ Влез : 100-120 V AC, 50-60 Hz, Широк напон дизајн, Речиси сите земји содржат граѓанското напон спектар. ☑ Излез : 12 V Max 2 A/2000m A, тоа значи дека може да ги обезбеди со сите amperage кои се помали од 2 A. ☑ Применливи Производи : USRobotics, Netgear, Actiontec, Belkin, Linksys, Century Link, TP-Link, D-Link, Netgear, TP-LINK, D-Link, Motorola, ARRIS буквален за мрежа, Cisco, eero и др.За целосно применливи модели, ве молиме погледнете го опис на производот. ☑ Ве молиме имајте на ум : Овој уред е погоден за повеќето рутери, ве Молиме проверете дали вашиот стар напојување е 12 V.Инаку не е применливо!. ☑ Доаѓа со конектори : 5.5*2.1 mm Поларитетот : позитивниот (+) и центарот, Со цел да ги задоволат вашите повеќе барања, ќе се подарок што $ 5 вредност од 4 конектори за вас, Подарок конектор : LED connection / 4.0*1.7 мм / 3.5* 1.35 mm / 5.5*2,5 mm, ние исто така ви обезбеди со 2 години на по-продажбата на гаранција и сервис и 1 месец бесплатно враќање на услугата.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата