Дуо-Sweep 7 1/2 Лоби Метла со Црна Unflagged Влакната и 30 Handl Домаќинство Метла за Внатрешна Патио Метла за Надворешна Кујна Метла

Дуо-Sweep 7 1/2 Лоби Метла со Црна Unflagged Влакната и 30 Handl Домаќинство Метла за Внатрешна Патио Метла

Во магацинот
DEN 1340.40
Од стоката:

ЕКСТРА ЈАКИ ИЗГРАДБА - Оваа тешка должност четка има здрав филамент, обезбедува години на служба !Таа е изградена за да го издржат и абење на секојдневна употреба во високо-волумен на потрошувачите сообраќај .Оваа метла е направен за комерцијални барања и домашна употреба.ЕДНОСТАВЕН И ИСПРАВЕНИ ДИЗАЈН - Наменети за професионална употреба, оваа метла може да се користи во било станбени или комерцијални простори.Нејзината едноставна, исправен дизајн е совршен за подигање на мали мензи, брзо.Благодарение на оф-на-кат складирање функција, продавница лесно, и надвор од патот.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН МЕТЛА - Ова метла за убедливо отворен и затворен простор е добро прилагодени за чистење на разни нерамни површини,како што се двор,патио,дек,градина,гаража,патеката,тротоарот,бања и други груба површина.СОЗДАДЕНИ ЗА ВАШАТА УДОБНОСТ - нашите отворен и затворен метли беа создадени за вашата удобност.Ние знаеме дека countertop простор е тешко да се дојде до.Чувајте го трошка-бесплатно, стап-бесплатно, и средена со нашето ново прошири кујна линија со нашите метла!. 41 ГОДИНА ГАРАНЦИЈА - На секој нашите чистење метла ние нудиме 5 годишна гаранција.Бидете сигурни, ние сме 100% сигурни во нашите производи, па можете само да го остатокот увери вашиот чистење алатки, ќе бидат ефикасни за годините што доаѓаат.Домаќинство Метла за Внатрешна и Надворешна Употреба за Ефикасно Чистење и Складирање За нас, подобро значи повисок квалитет, пофини изработка и посветеност да внимателен дизајн.Овој мулти-површина притисни метла може да се користи и во затворени простории и на отворено.Ние поставени за да се создаде линија на чистење алатки кои ќе го подобрат целокупниот чистење искуство.Екстра Здрав Справи со Оваа метла е справи обезбедува поддршка потребни за тешки-должност убедливо во било која операција!Направени од hight квалитетен материјал , ова издржливи се справи со е направена да издржи на тешки против постојана употреба и се одликува со ергономски заоблени врвот за дополнителна удобност.Нашите четки се направени да има одличен баланс за да се намали убедливо замор Информации : Item Должина 36 Инчи се Справи со Објектот Должина Од 30 Инчи Метла Објект Ширина 7 1/2 Инчи Објект Наежвам Материјал Полипропилен Наежвам Стил Unflagged Наежвам Трим 4 Инчи Метла Главата Стил Директно Метла Тип Лоби Метли Објект Боја Црна Точка Рачка Материјал Метал Пластика-Обложена Челична Рачка Тип на Навој Тип Метли.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата