Ски јакна Аикидо Женска Јакна Висока Windproof Шарени Снег Јакна Панталони Сет

Ски јакна Аикидо Женска Јакна Висока Windproof Шарени Снег Јакна Панталони Сет

Во магацинот
DEN 2399.76
Од стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Полиестер.ВОДООТПОРЕН : Овој ски одела со користење на високо-перформанси водоотпорен материјал технологија, целосно ефективно го блокира инвазијата на дожд и снег, во пресрет на сите дожд и снег времето скијање/сноубординг и други зимски отворено спорт.АНТИ-СТАТИЧКИ : снег јакна обложени ткаенина додава анти-статички функција, ефикасно спречување статички електрицитет, носат повеќе удобно.WINDPROOF : Пополни простор и со висок квалитет на памук да се обезбеди добар топлина зачувување ефект , 360 степени заклучување температура, се задржи топло во зима.Водоотпорен 10000 M2, Дише-10000 M2/24 HRS, Windproofзадржи топло -30℃.Ако само една јакна или панталони не се вклопуваат, ние може да се разменат за вас за слободен, ве молиме да не грижете се.Како да се FBM цел, ние ги користиме на курирската служба DHL логистика, што ќе се земе 3-5days да пристигне!Панталони со иста боја и материјал, само ремени се различни.Водоотпорен 10000 M2.Windproofзадржи топло -30℃.Дише-10000 M2/24 HRS.СезонаЗима.HOTIAN Продавница специјализирана за брендирана облека продавница, специјализира во високо-одделение отворено спортски производи.Главните производи вклучуваат есенски и зимски ски костуми, јакни, скијање додатоци, пролет и лето спортски, хулахопки, нуркање костуми, костими за капење, и јога облека, велосипедизам панталони/костуми и сл.HOTIAN продавница се фокусира на "млад, стилски, удобен и исклучителна" искуство.Повеќето од нашите ски јакни се шарени дизајн, секоја шема дизајнот е применет за патент, секој стил те прави единствена.Водоотпорен 10000 M2 Windproofзадржи топло -30℃Дише-10000 M2/24 HRSSeasonЗима.Издржливи патент + snap копчето, windproof ефикасно.Внатрешната мрежа џеб за да ги чувате вашите лични припаѓа.Водоотпорен материјал, отпорен на дожд и снег.Внатре windproof прав здолниште дизајн го подобрува windbreak ефект.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата