FEESHOW Малку Големи Девојки Искра Мрежа Splice Слика игри со авијација Фустан Gymnastic Спортски Танц Леотар Туту Здолниште

FEESHOW Малку Големи Девојки Искра Мрежа Splice Слика игри со авијација Фустан Gymnastic Спортски Танц Леотар

Во магацинот
DEN 356.40
Од стоката:

Уметничко лизгање фустан е направен од полиестер, tulle и lycra материјал, Меки ткаенини, дише и удобен за носење.bhand се мијат.Ве молиме да земете во мерењето пред купување, така што ќе може да се избере правилната големина според големината на табелата.Сјајна види преку долги ракави, сложена блеска сребрена сомот се сече во додворувања криви форма на предната и задната страна.Наредени bodice,тоа е скромен еластичен leotards за девојки балет, танц, пракса секојдневно. 2 слоеви износени здолниште се приложува околу половината, врвот glittery еластичен tulle слој, 1 слој lycra.Со вграден-во bottoms.Убава dancewear за вашата девојка.Одговараат за балет, гимнастика, акробатика, фитнес, фаза на изведба, уметничко лизгање, партија cosplay, twirl, тим униформи, јога.Сет Вклучуваат : 1 Pc уметничко Лизгање Фустан Состојба : Нова со ознака Материјал : Полиестер, Tulle, Lycra Ознака Не.-|-Се препорачува за Деца Големина-|Градите-|Половината-|-Должина на Ракав-|-Рамо до Crotch -6|-6-|-23.0"/58cm-|-20.0"/51cm-|-16.0"/40cm|-19.0"/49cm -8|-8-|-25.0"/63cm-|-22.0"/55cm-|-17.0"/43cm|-20.5"/52cm -10-|-10|-27.0"/68cm-|-23.0"/59cm-|-18.5"/47cm|-22.0"/56cm -12-|-12|-29.0"/73cm-|-25.0"/63cm-|-20.0"/50cm|-24.0"/60cm -14-|-14|-31.0"/78cm-|-26.0"/67cm-|-21.0"/54cm|-25.0"/64cm.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата