Occidental Кожа 8017 OxyLights 2 Торбичка Алатка Торба

Occidental Кожа 8017 OxyLights 2 Торбичка Алатка Торба

Во магацинот
DEN 2114.40
Од стоката:

Oxy Светла алатка торба со сите карактеристики на 8018 без лента џеб.Држачи за моливи, работа нож, дрво креда, длето, торпедо ниво, чекан.Направен во САД.Од 1980 година Occidental Кожа е познат за производство на највисок квалитет алатка чанти и модни додатоци во САД.Сите Occidental Кожни производи се рачно изработени во Sonoma Каунти, CA со највисоките стандарди за квалитет.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата