decanter Виски Decanter Set 6 Чаши Виски Гимнастик Поставите Исклучителна Дијамант Дизајн Вино Decanter Carafe Совршен Сет За Бурбон Виски

decanter Виски Decanter Set 6 Чаши Виски Гимнастик Поставите Исклучителна Дијамант Дизајн Вино Decanter Carafe

Во магацинот
DEN 6508.08
Од стоката:

Црвено Вино Decanter Поставите Кристал Carafe Шише Стакло Carafes Стакло Духови Barware Drinkware Дегустација Aerator Пијалоци Свет Подароци Гимнастик присутни божиќ Бар База Додатоци Ликер, Ракија дишат.МАТЕРИЈАЛ:кристално стакло, рачно разнесени, цврсти и издржливи.Лесно да се работи, и нема да излегуваат во јавноста.МАСКА ДИЗАЈН:Шише покрие дел се третира со Матирано заврши, кој има добра запечатување и го спречува прашината од внесување, Безбедност, здравје,100% машина за миење Садови Безбедно.ВРЕЖАН ШЕМА ДИЗАЈН : прекрасни и уникатни, совршен за шише на вашиот омилен виски, Тоа е голем дар.Капацитет и големина:(шише) Висина : 25cm, Дното дијаметар:11cm,капацитет : 850ml,(Очила ) висина 9.5 см ,со дијаметар : 9.5 cm, капацитет : 320 ml.Трансформира вашиот дом, бар со овој елегантен стакло колекција.Тоа е крајната подарок за оние кои ги цени комплекс вкус на виски, виски, и бурбон.Или оние слави особено посебна прилика како на пример, свадба, роденден, денот на таткото или голем јубилеј датум.Производ : Виски Кристал Decanter Colour:Transparent Material:Кристал glass Size и капацитет:Детални податоци може да се најде во екранот picture Features:dustproof, лесно да се clean Process:Прирачник за следење, гравирање process Use сцена:семејство, бар, ресторан, подароци, итн.Пакување вклучувајќи:7 сетови (Вино шише x 1 + вино очила x 6)на Овој класичен колекција на костуми формален трпезариска маса, бар или секојдневниот прослава.Домаќинот на куќата на партијата и имаат пријатели во текот на коктел забава или чаша виски со исклучителни стил.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата