BeeSure BE503T Микро-Апликатори Совети, парична Казна Зелена (Пакување од 400)

BeeSure BE503T Микро-Апликатори Совети, парична Казна Зелена (Пакување од 400)

Во магацинот
DEN 191.76
Од стоката:

Bendable во секој агол, за да се овозможи прецизна примена во тешко да се постигне места.Може да се користи за etchants, сврзувачки материи, празнина обвивка, флуор varnishing, hemostatic, пломби, итн.Направени со 50 проценти рециклирани пластични.Парична казна главата 1.5 мм дијаметар.зелена боја.Опис на производот Пчела Сигурни микро-applicators се 105 mm долга и bendable во секој агол, дозволувајќи им на прецизна примена во тешко да се ПОСТИГНЕ места.Направени од 50 проценти рециклирани пластични, овие микро-applicators може да се користи за etchants, сврзувачки материи, празнина обвивка, флуор varnishing, пломби, и повеќе.Достапен во 4 различни големини - цилиндричен, ултра-во ред, во ред, и редовно.Контакт Информации За Производителот 888-811-6839.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата