Керамички Бања Послужавник,Кујнски Мијалник Организатор Послужавник,Козметика Носителот,Суета Коцки,Свеќа Послужавник,Десерт Плоча,Едноставен Стил Правоаголни?

Керамички Бања Послужавник,Кујнски Мијалник Организатор Послужавник,Козметика Носителот,Суета Коцки,Свеќа Послужавник,Десерт

Во магацинот
DEN 479.76
Од стоката:

【Едноставен Стил на Дизајн】 : дизајн на лента е едноставен и елегантен,тоа е лесно да се совпаѓаат и со мебел,одговара за десерт маса,вечерата на маса, кујната countertop,мијалник countertop и сл. 【Направени од Керамички】 : се направени од керамички,цврсти и издржливи,лесно да се мијат и се чува чист .И тоа е безбедно да се користи во dishwashers и печки. 【Се користи како Служи Јадење】 : фиоката може да се користи како служи јадење, со многу разноврсна за мезе,страни,чај сендвичи,десерт,суши итн. 【Се користи како Тоалет Послужавник или Накит Јадење】 : Оваа лента, исто така, може да се користат за одржување гаргара првенство, шминка четки,накит,течен сапун,парфем,шампон и сл. 【Да зачувате Простор】 : лента Со големина е 9.8"×3.9"×0.7",тоа не заземаат премногу простор.Дали често се уморни од неуредна бања мијалник countertop и кујнски мијалник countertop? Керамичка лента е добра помош за вас!Тоа е добар организатор за бања и кујна!Го стави на послужавник, на бања потоне countertop,тоа ќе биде добар организатор за миење на устата првенство,шампон,парфем, итн..И исто така можете да го стави на кујнски мијалник countertop да служи како течен сапун и четка фах..Од сега па натаму, ќе можат да се каже збогум на неуредна бања мијалник countertop и кујнски мијалник countertop.Дали треба некои симпатична керамичка плоча за десерт во вашата партија ?На едноставен стил правоаголник лента е исто така добар избор за вас.Овие убави плочи има 5 бои да се избере,многу разноврсна за мезе, страни, чај сендвичи, суши итн..Тоа ќе го направи вашиот десерт повеќе атрактивни!Покрај тоа,фах, е симпатична, тоа не заземаат премногу простор,и на едноставен стил на дизајн ќе го направат вашиот дом изгледа повеќе среди и модата,ќе ви се допадне.Карактеристики : Боја : Бело/Black/Темно Зелена/Блу/Розова Големина : 9.8×3.9×0.7 инчи(25×10×1.7 cm) Материјал : Керамички Тежина : 400g Содржина : 1 Керамички Послужавник.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата