XJJZS Нордиските Стил Бања Слободен Удар Багажник, Железо Влечки Полица Тоалет Ѕид Виси на Мозоци Чевли Полица

XJJZS Нордиските Стил Бања Слободен Удар Багажник, Железо Влечки Полица Тоалет Ѕид Виси на Мозоци Чевли Полица

Во магацинот
DEN 3751.92
Од стоката:

Бања пантофли полица дека relly практичен помошник за секој дом.Направете употреба на вертикална простор, удар слободни, заштеда на многу соба простор.Мазна и елегантни површина, намалување на штетни.Совршена големина, само право за еден пар на влечки, убав бања снабдување дека вие не се грижите за влажни чевли.Answer : ___________________________ Note : Железо уметност, ве молиме да се избегне триење со челични топки и други објекти за да се избегне пролонгирана влажност.Карактеристики - Боја : Бела - Материјал : Железо, Големина : 25.6 x 7.1 x 9.5 см - бања пантофли полица дека relly практичен помошник за секој дом.- Направете употреба на вертикална простор, удар слободни, заштеда на многу опременост на просторот.- Мазна и елегантни површина, намалување на штетни.- Совршена големина, само право за еден пар на влечки, убав бања снабдување дека вие не се грижите за влажни кожата.- Answer : ___________________________ Note : Железо уметност, ве молиме да се избегне триење со челични топки и други објекти за да се избегне пролонгирана влажност.Пакет Including1 x Чевли Rack Contains само една полица, нема друга декорација.Пакет се Вклучени : 1* полица.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата