Beistle Избрани Фудбал Држи-12 компјутери, Кафена/Бело/Црна

Beistle Избрани Фудбал Држи-12 компјутери, Кафена/Бело/Црна

Во магацинот
DEN 177.12
Од стоката:

Оваа точка е голема вредност!.Одлична Графика.Фудбал партија објект.Се држи за празнична прилики.Висок Квалитет.Beistle 54445 Фудбал Држи.Листот вклучува 12 парчиња на прозорецот се држи во избрани големини.Сите тие се браун топки со бели и црни детали.Место на windows за некои фудбалски забава!.На Beistle линија вклучува над 8,000 предмети - производи за речиси секој случај, прослава, или темата да се замисли.Од 1900 нашата мисија остана иста : да се Создаде производи со користење на најдобрите материјали и да ги највисоките стандарди.Нашите клиенти, производи, како и вработените се направи нас, кои сме ние.Ние сме Beistle Компанија.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата