Camila Париз GA259 3 Инчен Правоаголна Коса Barrette Клип Метал Злато, француски Коса Додатоци за Жени, рачно изработени со Сваровски Кристали Камења. Стил Девојки Коса Орнам

Camila Париз GA259 3 Инчен Правоаголна Коса Barrette Клип Метал Злато, француски Коса Додатоци за Жени, рачно

Во магацинот
DEN 2160.00
Од стоката:

Направени во Франција фенси гроздобер дизајн и автоматско затворање затворач, овие елегантен стајлинг на коса украс клип погоден за свадба, свадба, матурска партија, церемонии, birthday (роденден), банкет и секојдневно носење, коса, накит направени од страна на познат и традиционалните metalworkers користење возраст-стари техники, во комбинација со современите стилови и трендови.Лесно се убави и комплимент за сите типови коса, коса бои, стилови на косата.Вистински сјајна Сваровски кристали и елегантен карактеристики доаѓаат заедно за да направат овие коса додатоци изгледа одликува и луксузен.Светот повеќето признат и познат кристално на одлуки.Сигурни и удобно.Овие коса додатоци може да се одржи на сите типови коса сигурно и цврсто, без tugging, влечење, или оштетување на косата.Внатрешна или надворешна, овие коса костец ќе завршат убава и елегантна фризура.Напор убавина за сите типови коса и дополнување на било боја на косата.Модерна алатка за кадрава, брановидни, исправен, и frizzy коса.Совршен за создавање на лесен фризури; делумно брз updo или пунџа целосна updos, или одржување на вашата коса сигурно и цврсто, во место без никаква нелагодност.Camila Париз 20+ години професионално искуство и производи знаење, висок квалитет на косата орнаменти линија.Главен за извонредност во косата accesories индустрија.Безусловна 100% Гаранција, Но ако не сте задоволни од било која причина, нека се знае и да се добијат без да се расправаме наплата.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата