Yoobao Безжична Станица за Полнење Енергија Банка Бесплатно Приклучете Вклучува 5pcs на 10000mAh Вграден Кабел Пренослив Апарат Компатибилен со iPhone, Samsung е Лесно Полнење До

Yoobao Безжична Станица за Полнење Енергија Банка Бесплатно Приклучете Вклучува 5pcs на 10000mAh Вграден Кабел

Во магацинот
DEN 3816.00
Од стоката:

Еден Безжични Полнење Клупа, Пет Преносни Моќ Банка Еден полнење станица вклучува 5pcs се далеку преносни полначи со вграден-во Apple, микро или usb c кабел.Поддршка за Безжично Полнење за Моќ Банка Само да се стави на енергија банка во клупа за безжично полнење кога не го користите.Моќта банка исто така, може да се полнат преку micro usb кабел[не се вклучени]. 50000m Ah Висок Капацитет Вклучуваат 5 единици на 10000m Ah надворешна батерија, 2 единици имаат вградено во Apple кабел, 2 единици имаат вграден USB Тип C кабел и 1 единица е изградена-во Микро кабел, погодни за различни мобилни телефони со различни полнење пристаништа на пазарот.Врвен Квалитет, Сеф Бесплатно-Не само опремен со врвен квалитет Li-ion батерија за напојување банка.Тоа е исто така опремен со интелегентни чипови во внатрешноста, која ги заштитува полначот и вашите уреди, од над-полнење, над-струја, во текот-напон и сл.Она што Ќе Добиете Еден Полнење Клупа, 5 единици на 10000m Ah моќ банка, 1 кабелот за напојување и user-manual. 12 месеци гаранција и живот време на клиент-пријателска поддршка. 1) се Поврзете на полнење на обвинителна клупа за извор на енергија со вклучен кабел, притиснете го копчето за вклучување, индикаторот ќе се претвори црвено.Сега станица за полнење е спремен за работа. 2) Едноставно се стави на Yoobao моќ банка во клупа слот, полнењето се одвива.Индикаторот светлата на моќ банка ќе трепка сини, кога целосно наполнета, тие ќе се претвори сини континуирано. 3) Сите овие 5pcs преносни полначи имаат вграден кабли, 2 единици на Apple кабел, 2 единици на usb-в и 1 единица на микро-кабел.Можете да изберете точниот моќ банка за вашиот телефон, нема потреба да се донесе екстра кабли за полнење. 4) Ако не треба да се користи моќта банка, само стави ја во обвинителна клупа, за да се задржи го наплатува. 5) исто така, Можете да ја полните вашата уреди директно преку дополнителни 2 излезни порти на страната на полнење база.Можете исто така да го отстраните вграден кабел и користете вашиот сопствен кабел за полнење на вашите уреди. 5 Безжично полнење слотови за полнење на моќ банка. 2 USB излез за полнење на вашите мобилни телефони или други уреди. 1) се Поврзете на полнење на обвинителна клупа за извор на енергија со вклучен кабел, притиснете го копчето за вклучување, индикаторот ќе се претвори црвено.Сега станица за полнење е спремен за работа.2) Едноставно се стави на Yoobao моќ банка во клупа слот, полнењето се одвива.Индикаторот светлата на моќ банка ќе трепка сини, кога целосно наполнета, тие ќе се претвори сини континуирано.3) Сите овие 5pcs преносни полначи имаат вграден кабли, 2 единици на Apple кабел, 2 единици на usb-в и 1 единица на микро-кабел.Можете да изберете точниот моќ банка за вашиот телефон, нема потреба да се донесе екстра кабли за полнење.4) Ако не треба да се користи моќта банка, само стави ја во обвинителна клупа, за да се задржи го наплатува.5) исто така, Можете да ја полните вашата уреди директно преку дополнителни 2 излезни порти на страната на полнење база. 1. Моќ Банка (2*Молња, 2*USB-В, 1*Микро).Капацитет : 10000m Ah.Влез : DC 5 V/2 A.Излез : DC 5 V/2 A.Големина : 6.2 x 3.1 x 0.5 инчи / 156 x 77 х 13 милиметри.Тежина : 7.8 мл / 220 г. 2. Полнење На Базата.Текст : AC 100~240 V / 50~60 Hz / 0.5 A. Безжична Излез : 40 W (5 V/8 A).USB Излез : 5 V/2 A. 3. AC Кабелот за Напојување*1, Екстра Apple Кабел*1 и Микро Кабел*1, Прирачник за Корисникот*1.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата