Силиконски Бања Четка, Удобно Сензорни Ефикасно Чистење Лесно Да се Пена Бебе Тело Scrubber за Доенчиња и за Бебињата

Силиконски Бања Четка, Удобно Сензорни Ефикасно Чистење Лесно Да се Пена Бебе Тело Scrubber за Доенчиња и за

Во магацинот
DEN 287.76
Од стоката:

Лесно да се Пена : Меки силиконски влакната се лесно да се пена.Користете правилна количина на туш гел за чистење и нега на бебето е нежна кожа, со чиста и удобно искуство.Удобно Искуство : Удобно силикони бебе шампон четка, нежен мека на допир, дозволете бебето да имаат пријатен бања искуство.Масажа : мека бања четка нема да им наштети на вашето бебе е чувствителна кожа и, исто така, ќе дејствува како масажа.Нека вашето бебе да уживате во среќни бања секој ден.Ефикасно Чистење : Силиконски влакна може да ги отстраните мртвите кожата и horniness, нема да и наштетат на бебето' кожата.Добар Помошник : парична Казна изработка, исклучителна форма.Мали и преносливо, без оглед на патување или дома, може да се врши со вас.Добар помошник за бебе бања.Функција : 1. Удобно Искуство : Удобно силикони бебе шампон четка, нежен мека на допир, дозволете бебето да имаат пријатен бања искуство.2. Лесно да се Пена : Меки силиконски влакната се лесно да се пена.Користете правилна количина на туш гел за чистење и нега на бебето е нежна кожа, со чиста и удобно искуство.3. Ефикасно Чистење : Силиконски влакна може да ги отстраните мртвите кожата и horniness, нема да и наштетат на бебето' кожата.4. Масажа : мека бања четка нема да им наштети на вашето бебе е чувствителна кожа и, исто така, ќе дејствува како масажа.Нека вашето бебе да уживате во среќни бања секој ден.5. Добар Помошник : парична Казна изработка, исклучителна форма.Мали и преносливо, без оглед на патување или дома, може да се врши со вас.Добар помошник за бебе бања.Спецификација : Предмет Тип : Бебе Бања Brush Material : Silicone Color : Пинк Пакет Листа : 1 x Baby Бања Четка.

Таа е поголема од информацијата

Item Type:
Baby Bath Brush
Material:
Silicone
Color:
Pink
Package List:
1 xBaby Bath Brush :

Производи во категоријата