Познати Ѕвезди & Ремени Мажите е Познат во Живо Брзо Умре Забава возач на камион Капа, Црна, Една Големина

Познати Ѕвезди & Ремени Мажите е Познат во Живо Брзо Умре Забава возач на камион Капа, Црна, Една Големина

Во магацинот
DEN 889.92
Од стоката:

Надворешниот ткаенина 1 100% памук еден џерси 200 GSM, надворешниот ткаенина 2 100% памук еден џерси 200 GSM.Предвремени затворање.Кул snapback капа од Познати Ѕвезди и Ремени, облека бренд на Тревис Barker, на тапанарот на Blink-182. Експресивен мотив да се држи на високо-квалитетни бејзбол капа.Врежана од панк, рок и хип, Познати Ѕвезди и Ремени сега нуди овие влијанија како облека.Производителот гаранција може да не се применува.Роки streetwear од срцето на Калифорнија на Европа колекција од Познати Ѕвезди и Ремени.Секој оној кој знае и цени кул Американски забава спортски и музички бренд Познати Ѕвезди и Ремени од тапанари Тревис Barker, сега има навистина добра причина за радост.Благодарение на официјална лиценца за дистрибуција за производство и дистрибуција за Европа, трендовски стилови и дизајни, сега се достапни овде, во атрактивни цени.Затоа, суровини и печатење техники се различни отколку во САД, но се разбира висок квалитет на текстил и репроматеријали, се исто така се користи во овие производи – сите во тесна консултација со штаб во Калифорнија.Кул мотиви и високо-квалитетни отпечатоци - сè познатиот срце желби!Кошули за мажи и жени, snapback капи, резервоар блузи, дуксери и многу повеќе е понуден од страна на Европската колекција од Познати Ѕвезди и Ремени.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата