Жените без Ракави Топлинска Руно Наредени Резервоарот на Врвот Вест Чипка долна облека со Вграден Градник Подлога

Жените без Ракави Топлинска Руно Наредени Резервоарот на Врвот Вест Чипка долна облека со Вграден Градник Подлога

Во магацинот
DEN 431.76
Од стоката:

【Широк Рака & Ракави Термички долна облека Врвот За Жените】Мора да има топлинска руно наредени резервоарот врвот во зима.Широк чипка рака на топлинска долна облека за жени ви нудат максимална удобност и поддршка на, помага во намалување на компресија на рамото, додека се спречи знаци оставам за тоа да се направи да се чувствувате поудобно да се носат во текот на целиот ден долго.Без ракави дизајн за женска термички блузи е да некои се прошири подобро за вас да се носат под други маици или џемпери и да се движат вашиот грб. 【Отстранлив Вграден Градник Термички Кошули За Жените ладното време】Оваа термички долна облека има вграден градник значи, вие не треба да носат екстра градник за поддршка на вашите гради, прави да се чувствуваат поудобно со помалку облека.Рампа долга долна облека на жените е пренослив, лесен за чистење.Ако не ми се допаѓа подлога, може да се земе надвор и replease градник дека се подобри градите форма.Никој не ќе знае што треба со нив, но тие ќе забележите нови секси облини. 【Секси Длабок V Вратот и Чипка Дизајн Thermals За Жените】На женска camisole резервоарот на врвот карактеристики секси v деколте, деликатна чипка исечените вратот дизајн, тенок опремени долна облека, максимално се покаже вашиот женската привлечност, да ви даде секси и убави изглед, направи да изгледате зрели и шармантна кога ќе се датира или посебни ноќи.Руно вест е безвременски за случајно шик ден или вечер изглед.Пар совршено со вашите омилени панталони, leggings, шорцеви, палто, кошули за да се излади секојдневниот изглед. 【Удобно & Топло 】Нашите термички резервоарот врвот за жените додава затоплување слој со ултра-меки руно наредени во внатрешноста,тенка лесна, мека и пријатна, чување на сите на вашите важни делови топло, а не прават што се потам вашиот задник надвор под премногу слоеви.Надворешниот слој на женска термички долна облека со дише решетката ткаенина, супер се водат за максимална флексибилност и тенок одговара, во прилог на вашето тело, малку компресирање но не помал, покажуваат вашето тело се погледне потенок, удобно и дополнителна атмосфера за зима. 【Термички Блузи, За Жени Убаво Да се Повеќето Повод】Нашата база слој термички блузи се одличен начин да се изгради на вашата гардероба основите!Свила термички долна облека на жените е голем под слој за сите видови на облека, можете да го користите ropa termica став mujer како вашиот sleepwear.Одлично за Училиште се носат, Секојдневно носење, Одмор, Одмор, Датуми, Шопинг, Ноќта, Вечера, дома, во канцеларија, во слободно време, спорт, hallowen костими или партија време.Или како подарок за денот на Вљубените, Роденден, Денот на Благодарноста, Божиќ.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата