PIKAJIU Жените Термички долна облека Блузи Руно Наредени О Вратот Резервоарот на Врвот на Дното Кошула Вест врвот

PIKAJIU Жените Термички долна облека Блузи Руно Наредени О Вратот Резервоарот на Врвот на Дното Кошула Вест

Во магацинот
DEN 2217.60
Од стоката:

100% Полиестер.безбедност вест за жените.Рамен Цврст Тока затворање.ВРВЕН МАТЕРИЈАЛ : Супер-меки, ctton мешавина(20% памук + 80% полиестер).Овој резервоар е пријатна, дише на вашата кожа.Ќе ќе остане удобен и релаксација во текот на целиот ден во текот на летото.ВЕРА ВРВОТ : Симпатична графика резервоарот врвот.графички тенкови, вест кошула, жени дами лето секојдневен резервоарот на врвот.На без ракави, ќе бидете кул и удобно.лесни, дише и се водат да се носат во секојдневниот живот, како секојдневен облека во Лето, како Јога, Спортски и Pajama врвот во топло лето, на пролет и на есен дена.Летото обичните жени резервоарот на врвот е совршен за било какви прилики, како партија, клуб, секојдневниот живот, работа, купување, канцеларија, дома, спие, плажа и лето затворен и активности на отворено.жените ракави резервоарот блузи погоден за сите сезони, спарувањето со вашиот cardigans и капут во пролет, есен или зима; Носат сами во текот на летото да ја заврши својата модна изглед.ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИ : Постојат 5 големини за вашиот избор(Мали, Средни, Големи, X-Large, XX-Large).Можете да добиете повеќе информации од големината на табелата слика.ГРИЖА ИНСТРУКЦИИ : се препорачува миење на внатрешноста во ладна вода со слични бои, висат да се исуши.Ве молиме не сува чиста, не кајгана.Ако не се 100% во љубов со вашиот врвот, ние сме среќни да ПОНУДИ БЕСПЛАТНО наплата/замена/размена по ваша погодност.Вест Совршен Натпревар со Фармерки, Панталони, Leggings, Чизми, Шорцеви Или Панталони, Направи да Изгледа Многу Кул И Симпатична.Одличен квалитет со мека fabric Breathable ткаенина, добро направени.Да не се види преку и strechy Great одговара, светла боја, не се намали, удобен памук blend Women предизвика основните резервоарот блузи со фармерки, leggings да одите на шопинг, на отворено, работа, забава, мама живот, празници, училиште, etc Teenager Секојдневен Плажа Резервоарот на Врвот Кратки Ракави Кошули Tunics The Мека Лабава Резервоарот Врвот Совршен за да се Носат Шорцеви, Leggings и Фармерки, може да бидат Облечени како Плажа Coverup, што го Прави Удобно за Секојдневно Носење, за Работа, за Викенд,на Патување, на Шопинг, Трчање, Јога, Итн.Жените Ти си Мојот Сонце Графички Празник без Ракави Tee Shirt This Летен Одмор без Ракави Вест Т-Маица е Споен Памук Која е Лесна,Мека и Дише, И да се Обезбеди Удобно Чувство ,И Ќе се Примени Повеќе Комплименти Кога Ќе го Носат Овој Повик Плажа Резервоарот на Врвот.сончогледово кошули за жените сончоглед резервоарот на врвот исклучување рамо блузи, за жени женска исклучување на рамо блузи исклучување на рамо блузи, за жени едно рамо блузи, за жени црна исклучување на рамо врвот женска кратко sleeve блузи жените исклучување на рамо блузи исклучување рамо маиците на рамо кошула кратко sleeve блузи, за жени надвор рамо врвот жените исклучување на рамо блузи женска исклучување рамо блузи исклучување на рамо блузи исклучување рамо блуза еден рамо блузи, за жени на Жените Работи Панталони Љубител на Спортот Панталони женски Спортски Хулахопки & Leggings Жените Јога Leggings женски Спортски Панталони Борење Singlets женски Спортски Панталони Спортски & Фитнес Облека на Жените Јога Leggings Wetsuit Панталони Жените Јога Панталони Жените Лов Панталони Работа за Жени Комунални и Безбедноста Панталони Работи Облека на Жените Тренинг и Обука Leggings женски Спортски Leggings женски Спортски Панталони Девојки Јога Облека Момчиња Јога Облека Девојки Спортски Хулахопки & Leggings.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата