Revlon ColorSilk Боја на Косата, 71 Златна Русокоса 1 ea (Пакување од 3)

Revlon ColorSilk Боја на Косата, 71 Златна Русокоса 1 ea (Пакување од 3)

Во магацинот
DEN 54.72
Од стоката:

Амонијак Бесплатно со негување на свила протеини.Светли, богата боја во опсег од 41 брилијантен нијанси.Длабинско кондиционирање боја technoloogy продира секое влакно за убави, природни, останете вистинската боја.Овој производ не е подобен за приоритет на превозот.Сликата може да се разликуваат од реалните продукти.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата