Симпатична Бебе Bodysuits го Сакам Мојот Дедо, Grandad или Pop Pop Бебе Облека

Симпатична Бебе Bodysuits го Сакам Мојот Дедо, Grandad или Pop Pop Бебе Облека

Во магацинот
DEN 358.80
Од стоката:

100% Памук.Предвремени затворање.Машина За Миење. *ГОЛЕМИНА* : Ние го носат бели кратки ракави бебе bodysuit onepiece маици кои одговараат на Новородените бебиња, 3 месеци, 6 месеци, 9 месеци, 12 месеци, 18 месеци и 24 месеци.Ве молиме однесуваат на големината на табелата е предвидено во сликите пред да го купат за точно големината спецификации. *Внесување на Боја* : Нашето бебе bodysuits (не сите) се нудат варијанти на текстот боја опции, кои вклучуваат топла розова, сина, црвена, морска пена, виолетова, зелена, светло розева и бебешко сина боја.Секој оглас има различни внесување на боја варијации и некои само што нудат црна. *Облека* : Мека 100% Памук, машина за миење внатре кон надвор во ладна вода, за 1-во време, собори сува на ниска топлина.Ние препорачуваме да се откажам сушење на облека.Не железо директно на или на задната страна на графички самата да се обезбеди долгорочна печати.Ние печати нашиот дизајни на врвот onepiece брендови кои се користат во согласност со брендови политики.Направени во САД исклучиво од страна на котираните бренд кој е (регистрирани заштитна марка име).БЕЗ ПРАШАЊА ПРАША ЛЕСНО СЕ ВРАЌА / КУПИ СО ДОВЕРБА.Симпатична Едно Парче Бебе Облека.Го Сакам Мојот Дедо, Grandad или Pop Pop.Рака притиснати со висок квалитет bodysuits направени за бебиња. 100% памук.Ние сме горди да ви понуди висок квалитет мека бебешка облека, со дизајни притиснати со врвот onepiece брендови кои се користат во согласност со брендови политики.Ние нудиме бел краток ракав бебе облека кои се вклопуваат век новороденче, 3 месеци, 6 месеци, 9 месеци, 12 месеци, 18 месеци и 24 месеци.Препорачливо е да се мијат bodysuit кошулата внатре кон надвор во ладна вода за прв пат.Нашето бебе bodysuits направи одличен подарок идеи за Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Таткото Ден, Божиќ, Св.Патрик, Бебето Тушеви, Прво Родендени, Брат Родендени, Родендени, Бременост Најавите, Пол Соопштенија, Брат, Сестра, Мајка, Татко, Родендени, Тетка, Чичко, минлив исхемичен напад, Tio, Titi, баби и Дедовци, Бракот Предлози, Голема Тетка и Чичко, Баба, Дедо, Голема баби и Дедовци, Роднини, Godparents, Pop Pop, Нана, или само да се стави насмевка на нечие лице со нешто Смешно.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата