Ph26 Shockproof Силикони Браник Случај за Archos 55 Хелиум Црвена

Ph26 Shockproof Силикони Браник Случај за Archos 55 Хелиум Црвена

Во магацинот
DEN 526.08
Од стоката:

360° заштита : Овој случај гарантира оптимална заштита за сите контури и аглите на вашиот Archos 55 Хелиум од капки.Дизајниран во меки силиконски.Робустен и ултра-отпорни технологија, аглите на овој случај се зајакнат за подобро шок и вибрации апсорпција.Погоден за вашето Archos 55 Хелиум - намалување на испис се предвидени за да се овозможи слободен пристап на сите пристаништа, пристаништа и копчиња на вашиот телефон.PH26® - Браник заштита, shockproof и ултра-отпорни.Нејзините агли се зајакнат за подобра апсорпција на секојдневниот шокови.Cut-испис овозможи слободен пристап на сите пристаништа и на пристаништа на вашиот телефон.Дизајн, ергономија и живописни бои се дополнуваат со вашиот дневен вкус.Оваа брана е универзална.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата