Чевли Рек Складирање Организатор на Плакарот | 4 Прилагодливи Височини Простор Saver Слот | Големи Вентилирани База Сложувач Чевли Носителот | Високи Потпетици Сигурн

Чевли Рек Складирање Организатор на Плакарот | 4 Прилагодливи Височини Простор Saver Слот | Големи Вентилирани

Во магацинот
DEN 372.00
Од стоката:

ЕКСТРА ГОЛЕМА БАЗА - 11 инчи долго вентилирани голема база да се вклопи возрасни чевли големини.ПРИЛАГОДЛИВИ ВИСОЧИНИ - 4 висина прилагодливи заклучување места за чување на патики, висока пета, stiletto, сандала, оптоварување, флип пропадне Како што се Гледа На ТВ.ГОЛЕМА ЗАШТИТА - Високи потпетици сигурно приклучните и backstop за да се спречи на жените и на мажите чевли од испаѓање.ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија - 50% простор за заштеда на енергија.Совршен за работа на плакарот полиците, број на полици, во кабинети, дури и под канцеларија маси.ЗАБАВА БОИ ПОМОГНЕ ОРГАНИЗИРА ЧЕВЛИ - Пакет содржи 4 различни бои за категоризирање на вашите чевли.Двојно Простор За Складирање.Заштита На Чевли.Docker за Високи Потпетици.Лесно-snap Висина Корекција.Голема База.Безбедна Backstop.Таквите база.Идеална за мали простори – dorm соби, детски плакари, мали плакари..Каде што сакате да ги организирате вашите чевли и се уште имаат многу простор преостанува.Повеќе простор..повеќе чевли!.Забава избрани бои направи категоризирање чевлите лесно.Пакет од сите бела или 12 пакет со Небото Сино, Топла Розова, Mellow Жолта, Пролет Зелена!.Docker има потпетици и високи потпетици во место.Не се лизга backstop држи чевли од лизгање off грбот.Одржување на обликот на чевлите и чувајте ги обновуваат за следниот пат кога ќе сакате да ги носи. 4 прилагодливи височини за да ги собере патики, станови, сандали, потпетици и оптоварување.Едноставно, брзо прилагодување за да ги собере на чевли големина.2.2"X4.25"X3.5" (се отвора за 6.78" height).

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата