DILIMI Лист Бебе столче Покрие & Креветчето Лист Сет, Дише Мултифункционален детско Седиште за Автомобил Покритие и Ултра-Меки Памук Мешавина Бебе Лист Одговара на Ст?

DILIMI Лист Бебе столче Покрие & Креветчето Лист Сет, Дише Мултифункционален детско Седиште за Автомобил Покритие

Во магацинот
DEN 688.56
Од стоката:

Пакет : 1* Бебе Столче Маска, 1* Бебе Креветчето Лист.Материјал : Квалитет на полиестер ткаенини, мека и дише.Уникатен Дизајн : појавување На лист столче капак и креветчето лист го направите да изгледа одлично.Машина перат : На насловната и креветчето лист може да биде лесно да се чисти.Едноставно машина за миење во нежна циклус и имаат свежи повторно во ниеден момент.Совршен Подарок : Симпатична стилски модели се погодни за бебе момчиња и девојки, што е одличен бебе туш подарок.Лист Бебе столче Покрие & Креветчето Лист го Поставите Бебето столче на Корица : заштеда на време и лесно да се користи.Димовска поклопецот е компактен преносни покритие за високо столици, шетач, шопинг коли и многу повеќе.Се водат и мека бебе столче корица вклопува во повеќето автомобил седишта, лесен за инсталација и лесен за да го отстраните. 100% ЗАШТИТА ЗА ВАШЕТО БЕБЕ - Дише Шетач Бебе Sunshade & Затемнување на Слепите.Штити од сончева светлина, лето топлина, wind & бриз, додека одржување на вашата приватност.Држи вашето дете, исто така, безбедни од mosquitos, грешки, прав, бактерии, бактерии, и полен.Совршен бебе подарок за Мајките или Бебиња, на нивниот Роденден, денот на Благодарноста, Божиќ или годишнина.Бебе Креветчето Лист : Креветчето Листови за Девојка Ултра-Меки Памук Опремени Креветчето Лист Поставите Совршен за Бебе Девојки Одговара на Стандард Деца Душек.Му дадете на вашето бебе релаксирачки ноќен сон со премија, ултра-меки опремени креветчето листови .Нашите креветчето лист е само право големина за да се вклопи во вашиот стандарден креветчето и деца душеци 28"x52".Нашите лист ќе одговара на безбедно околу душек.Висок квалитет микрофибер за издржливост. 360º премија за екстра еластичен безбедно одговара.Целосно спакувани, премија еластична по должината на целиот долниот раб Држи листови безбедно место, па вие и вашето бебе може да остатокот лесно.Обрасци кои се координира со другите наши расадник производи да се направи украсување бриз!Пакет : 1* Бебе Столче Маска 1* Бебе Креветчето Лист.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата