Italbaby Сунѓерот Двојно Лицето Маска, Светло Сина, Мулти-Боја, Една Големина

Italbaby Сунѓерот Двојно Лицето Маска, Светло Сина, Мулти-Боја, Една Големина

Во магацинот
DEN 302.88
Од стоката:

Производителот гаранција може да не се применува.Мека и потење.Удобно и хигиенски.Дупки за автомобил појаси.Еластична одредување nooses.Фил : 100% термо поврзани полиестер влакна.Опис на производот Сунѓерот Двојно Лицето Маска мека и потење, бебето секогаш може да седиште во свежо, удобно и хигиенски место за време на слободно време.Од една страна Тери 100% памук за топла сезони; од друга страна саќе piqué 100% памук.Фил : 100% термо поврзани полиестер влакна.Сет Содржи : 1 x Сунѓерот Двојно Лицето Маска.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата