Ван Нес Свежи Nip Органски Catnip [Сет од 3]

Ван Нес Свежи Nip Органски Catnip [Сет од 3]

Во магацинот
DEN 333.60
Од стоката:

CN1 Карактеристики : -Catnip. -Сертифицирани органски од страна на квалитет во меѓународни. -Направен во сад. -Капацитет : 1 мл.Тип на Производ : -Мачка Nip/Трева.Примарна Боја : -Зелените.Домашно Милениче Категорија : -Мачки.Димензии : Вкупно Производ Тежина : -5 Фунти.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата