VER94795 - Опис : Бела Термички Некој Пршлен - Буквално CD-R DataLifePlus Некој Книжени Диск - Пакување од 50

VER94795 - Опис : Бела Термички Некој Пршлен - Буквално CD-R DataLifePlus Некој Книжени Диск - Пакување од

Во магацинот
DEN 1159.20
Од стоката:

Опис : Бела Термички Некој Пршлен.Капацитет : 80 мин (Музика), 700.00 MB (Податоци).Пакување : Вретено.Добавувачот Нема. : VER94795. Печати обичај графика непосредно на диск со компатибилен печатач. 52x снимање на брзина овозможува на брз, ефикасен диск горење Премиум квалитет медиуми е идеален за CD удвојување на Оптимално печатење површината ви овозможува да уживате во полна боја, висока резолуција, фото-квалитетна графика и јасни, clear text (бриши текст.Супер Azoâ" боја технологија обезбедува супериорни перформанси и сигурни податоци за снимање при сите брзини.Unalterable, пишува-еднаш формат работи и за дистрибуција на софтвер, бизнис презентации, и повеќе.Способност да напишете стандардна CD/DVD формат е вози зависни, рекордери, плеери и дискови ќе се игра стандард на CD/DVD диск.Пакување : Бисер случај пакување вклучува скапоцен камен случај без вметнување, вретено производот е спакуван во пластична кутија, а не вклучува скапоцен камен случаи или влошки.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата