Baluue 1pc Пластични Тест Цевка Носителот Празни 50 - Дупки Тест Цевка Рек Експериментални Алатка

Baluue 1pc Пластични Тест Цевка Носителот Празни 50 - Дупки Тест Цевка Рек Експериментални Алатка

Во магацинот
DEN 2037.60
Од стоката:

50 - дупки дизајн, погоден за 18mm тест цевки, доволно за да се задоволат вашите потреби.Погоден за домашни, училиште училница, лабораториски, институт за истражување и така натаму.Решетката има два слоја на дупки со најмалите дупка на дното за да се задржи цевки мирно.Одлично за лабораторија, може да им обезбеди јасен поглед на цевката содржина.Премиум пластичен материјал, кој не е лесно да се деформира или.Опис Ако' е во потрага за полагање на испитот цевка складирање багажник, тогаш вашата потрага е завршена!Дека' s, бидејќи нашите професионални тест цевка решетката може да ги задоволи вашата потреба.Направени од премиум материјали, цврсти и трајни производи за долго време се користи.компактен и лесно да го инсталирате, кој е одличен избор за вас.Карактеристики - Боја : Портокал.- Материјал : Пластика.- Големина на : 25. 00 X13. 00 X5. 00 cm/ 9. 82 X5. 11 X1. 97 инч.- Премиум пластичен материјал, кој не е лесно да се деформира или.- Решетката има два слоја на дупки со најмалите дупка на дното за да се задржи цевки стабилна.- Одлично за лабораторија, може да им обезбеди јасен поглед на цевката содржина.- 50 - дупки дизајн, погоден за 18mm тест цевки, доволно за да се задоволат вашите потреби - Погоден за домашна, училиште училница, лабораториски, институт за истражување и така натаму.- Боја : Портокал.- Големина : 25x13cm.Пакет Вклучувајќи 1 x Тест Цевка Решетката.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата