Zojirushi СМ-KC48VD Нерѓосувачки Кригла, Бордо

Zojirushi СМ-KC48VD Нерѓосувачки Кригла, Бордо

Во магацинот
DEN 792.00
Од стоката:

Овој објект се продаваат од страна на трети лица продавачот.Попуст е предвидено од страна .Ова е ограничено време попуст.Попуст не се однесува на дигитални содржини.Попуст добро, додека резерви трае или се додека не се повлечени од страна .Превозот давачки и даноци може да се примени за пред-намалените цени.го задржува правото да го измени или да го раскине попуст во секое време.Ако било кој од производите или содржина поврзани со овој попуст се врати, вашиот наплата е еднаква на количината што ја платиле за производот или содржината, предмет на важечките наплата политики. 16 оз. / 0.48 литар.Топлина задржување : 187 Степен на 1 час. / 154 Степен во 6 часот.Ладно задржување : 48 Степен во 6 часот.Широк устата accommodates полна големина коцки мраз.Направени на BPA-free пластика и нерѓосувачки челик.Затка disassembles за темелно чистење.Дизајниран да пиете директно од кригла.Воздухот се пропустливи дизајн на отворањето овозможува пијалоци да тече од непречено.Лесен-за-чистење nonstick обложени внатрешни работи.Zojirushi нерѓосувачки челик кригла карактеристики Вакуум изолација што ги држи пијалоци топла или ладна, за неколку часа.Лесен-за-чистење nonstick обложени внатрешни работи.Тесни опремени флип отворите капакот држи пијалоци топла или ладна.Безбедност за да спречите капакот од отворањето случајно.Затка disassembles за темелно чистење.Воздухот се пропустливи дизајн на отворањето овозможува пијалоци да тече од непречено. 2-Чекор капак процесот на пуштање минимизира Dew spattering од капакот.Широк устата accommodates полна големина коцки мраз.Компактен дизајн зема минимална простор додека максимизирање Капацитет.Производот мора да се користи во сад или Канада).направени на BPA-free пластика и нерѓосувачки челик.Јазик : кутија во Јапонски, упатството на англиски, Јапонски, Кинески (традиционално & поедноставен).Нерѓосувачки Кригла чува топли пијалаци или за ладно часа со својот висок квалитет вакуум изолација и тесна опремени флип-отворање на капакот.На nonstick обложени внатрешни работи го прави чистење бриз.Затка disassembles за темелно чистење Дизајниран да пиете директно од кригла Воздухот се пропустливи дизајн на отворањето овозможува пијалоци да тече од непречено Лесен-за-чистење nonstick обложени внатрешни работи.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата