Проекција на Алармот се Разбудам Спална соба со Дата и Температура на Екранот Зборува Функција, ПРЕДВОДЕНА Ѕид / Таванот Проекција, Диносаурус-309.412_Dinosaur, Stegosaurus, Ант?

Проекција на Алармот се Разбудам Спална соба со Дата и Температура на Екранот Зборува Функција, ПРЕДВОДЕНА

Во магацинот
DEN 1336.80
Од стоката:

ЗАПОЧНЕТЕ денот на ПОЗИТИВНА нота - Светла, пријателски бои осветлена соба кога тоа е време да се разбуди - Освежување, но не се премногу груби аларм титкање ви овозможува да го започнете денот без проблеми и пријатно.Успешно се разбудам дури и за ТЕШКИ прагови - ГЛАС ЗБОРУВА ФУНКЦИЈА : Оваа функција ви овозможува да се каже времето додека се подготвува така што не треба да се запре и да се провери време за себе.Полна со индивидуалност, симпатична најдобро продаван дизајн,180° ПРИЛАГОДЛИВИ АГОЛ & УЛТРА-ЈАСНА ПРОЕКЦИЈА - На елегантни 180 степени вртливата проекција гаранција јасно и кул поглед на времето.Проектот ултра-јасно време на вашиот ѕидови или таванот.Секогаш знаат време.НИКОГАШ не oversleep повторно - Позитивна порака ќе ве разбуди во добро расположение - Лесен и пренослив големина, така што може да се земе тоа каде и да одите - Батерија опериран 3 AAA батерии (не се вклучени) - Големи време, датум и аларм LCD дисплеј овозможува прегледност и јасност, па ти си секогаш одредени она време, тоа е.Цел Денес РИЗИК - Кога ќе цел на нашите премиум дигитален часовник за аларм денес, вие сте заштитени со 100% не-прашања, побара парите назад гаранција и светска класа услуги на клиентите.Па купи СЕГА.Се однесува на : патува, датум, часовник, деца, тинејџери, дома, батерија, горе, управува, часовници, тешки, прагови, девојки, преносни, дете, дете, дигитални, симпатична, будење, стоп, светлина, менување, гласно, боја, забава, момчиња.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата