Деца У Облик на Четка за заби,1-4PC Храна Одделение Меки Силиконски Четка Главата, 360° Орален Чистење на Забите Дизајн за Години и Деца

Деца У Облик на Четка за заби,1-4PC Храна Одделение Меки Силиконски Четка Главата, 360° Орален Чистење на Забите

Во магацинот
DEN 90.96
Од стоката:

Заштита на вашите деца деликатна забите и непцата со меки Силиконски четка главата погоден за 2-12 години .Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Заштита на вашите деца деликатна забите и непцата со меки Силиконски четка главата погоден за 2-12 години .Ефикасно чистење на забите со забавни ликови да им помогне да се ублажи деца во создавање доживотно здрави навики.Тоа може да се чистат забите од сите агли и да се направи усната шуплина поздрав.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Добиете вашето дете користи за четкање на забите, без да се ризикува повреда.На силиконски четка главата е отпорна на висока температура и може да се дезинфицираат на обичните пати.Печати на враќање превозот етикета.Печати на враќање превозот етикета. 【Поздрав Грижа】U-облик четка главата дизајн, 360 °Чистење на вашето бебе забите.Ви благодариме за вашето разбирање.Белешки : Поради односот помеѓу снимање и осветлување, може да постојат некои разлики помеѓу сликата и вистинскиот објект.Бебето може да се четка забите додека играте. 【Се направи Бебе и Сакам Четкање】Тоа е лесно да се користи. 【Тип и Големина 】розова срце&сини срцето(2-6 години),розова овална&синиот овал(6-12 години), Тоа никогаш не било полесно за години да се справи со сопствените четки за заби.Функција : 【Премиум Материјали】Направени од храна одделение силиконски.Тоа е полесно за бебе за чистење на забите. 【Поздрав Грижа】U-облик четка главата дизајн, 360 °Чистење на вашето бебе забите.Ефикасно чистење на забите со забавни ликови да им помогне да се ублажи деца во создавање доживотно здрави навики.Бебето може да се четка забите додека играте.Тоа е полесно за бебе за чистење на забите.Тоа може да се чистат забите од сите агли и да се направи усната шуплина поздрав. 【Се направи Бебе и Сакам Четкање】Тоа е лесно да се користи.U-облик дизајн, повеќе одговара на устата, така што бебето може да се прифати.Safe материјал, нема посебен мирис, бебе користат повеќе здрави.Safe материјал, нема посебен мирис, бебе користат повеќе здрави. 【Тип и Големина 】розова срце&сини срцето(0-6 години),розова овална&синиот овал(6-12 години), Тоа никогаш не било полесно за години да се справи со сопствените четки за заби.U-облик дизајн, повеќе одговара на устата, така што бебето може да се прифати. 【Посебни U-облик Дизајн】Различни од традиционалната четка за заби, ние ги користиме уникатни U-облик четка главата дизајн да одговара на забите подобро.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата