LICHIFIT Страна Четка Мала Бела Четка HEPA Филтер Колекции за Ајкула IQ Само-Празна База RV1001AE Робот Правосмукалка Чистење Додатоци

LICHIFIT Страна Четка Мала Бела Четка HEPA Филтер Колекции за Ајкула IQ Само-Празна База RV1001AE Робот Правосмукалка

Во магацинот
DEN 431.76
Од стоката:

Лесно да се отстрани и замени, како дел од рутинска одржување.Производите се задржи вашата вакуум работи на врв перформанси.Страна четка може да стигнат до длабоко во аглите и рабовите да се отстрани повеќе нечистотија, прав и остатоци.За најдобри резултати, филтер треба да се заменуваат на секои 2-3 месеци.Одговара за Ајкула IQ Само-Празна База RV1001 AE Робот Правосмукалка.Спецификации : 3 Видови : 2 парчиња Страна четки,2 парчиња Филтри,Сет : (1pcs Мала бела четка+4pcs Страна четки+2 парчиња HEPA филтри)Погоден за : Ајкула IQ Само-Празна База RV1001 AE Робот Правосмукалка Cleaner Packing вклучува : 2 парчиња Страна Brushes OR2pcs Filters ORSet.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата