Прашината на Четка,Прав за Чистење со Четка Компатибилен Со Xiao mi/Shar к/Сон e Убедливо Робот Рачни Правосмукалка Делови(Сина)

Прашината на Четка,Прав за Чистење со Четка Компатибилен Со Xiao mi/Shar к/Сон e Убедливо Робот Рачни Правосмукалка

Во магацинот
DEN 143.76
Од стоката:

【Карактеристика】Според фреквенцијата на користење, се препорачува за замена на резервни делови на секои 2-3 месеци. 【Висок Квалитет】Направени од високо‑квалитетна ABS материјал, издржлив, еколошки и перат. 【Лесен за Употреба】едноставен за инсталација и употреба, лесно да се размонтираат и да го замени, тоа е дел од секојдневниот одржување. 【Добра Практичност】Редовна замена за да се осигурате дека машината работи во најдобра состојба. 【Совршени Перформанси】Добро чистење перформанси, подобрување на чистење на ефикасноста на робот правосмукалка.Спецификација : Предмет Тип : Чистење со Четка Материјал : АБС Боја : Како што е прикажано на сликата Тежина : Околу. 17g / 0.6 оз Апликација : Компатибилен Со Xiao ми Компатибилен Со Shar к Компатибилен Со Сон е Пакет Листа : 1 x Чистење со Четка.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата