HUANGDOU домашно Милениче Коса Отстранување Четка со Рачка Мултифункционален Троседот, Тепих, Мебел, Прашина, Четка за Чистење, Облека Cleaning Tool

HUANGDOU домашно Милениче Коса Отстранување Четка со Рачка Мултифункционален Троседот, Тепих, Мебел, Прашина,

Во магацинот
DEN 1459.20
Од стоката:

【Tpr Флексибилни Мека Главата】четка глава е направен од мек TPR материјал.Поделени во лево и десно страни, serrations на левата страна се поголеми и јазот е исто така поголем, кој ќе се отстранат поголемите коса топки.На serrations на правото се релативно мали и имаат мали недостатоци, кои ќе се отстрани мали влакната.Тоа е густа и цврста, не ја оштетува облека, и лесно ги отстранува прашината и косата. 【Мали и Лесно Да се Носат】четка е мал и лесно да се носат.Во исто време, имаме додадени на жлебот дизајн за да се четка рачка, која може да се совршено да се вклопи во вашата дланка.Четка има виси дупки и може да бидат обесени да се исуши после миење. 【Хуманизирано Дизајн】новиот user-friendly дизајн, опремени со двојно-layer serrated силикони четка, може лесно да се чисти длабоко тврдоглав коса.Тоа може да се користи удобно кога се чешла домашно милениче коса и ефикасно ја отстранува. 【Лесно Да се Чисти】Оваа четка е еднократно и лесно да се чисти.Само место под допрете за да ја исплакнете косата залепена на четка.Може да се користат безброј пати. 【Широко се Користи】аголот на главата и на serrated четка може да се отстрани куче или мачка коса заробени во аголот, оставајќи вашиот дом како чисто како нови.Тоа може да се користи за да се scrape облека, листови, софи, теписи и др.Овој мултифункционален чистење со четка може да се користи за прашина, windows, облека, домашни миленици, итн., и е широко се користи.Мали и лесно да се одржи, тоа нема да ја оштети вашата облека или домашно милениче кожата.Луѓето кои сакаат миленичиња се во вредност почнувајќи со овој еден, и тоа е економично.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата