Hanumex Meking Rotatable Вртливата Протезата со Двојна Ладно Чевли за LED Светло во Видео dslr фото Камера Hotshoe Планината Адаптер Прилагодливи Агол

Hanumex Meking Rotatable Вртливата Протезата со Двојна Ладно Чевли за LED Светло во Видео dslr фото Камера

Во магацинот
DEN 216.00
Од стоката:

Rotatable изградба овозможува флексибилно позиција видео светлина да се пополни светлина.Метал чевли планината и силен систем на заклучување за да го задржи за светло во видео цврсто и последен за долг животен век.Високо квалитетна ABS пластика и елоксирани ментално чевли планината да биде времето е отпорен и издржлив.Опремени со 1/4" нишка дупка на две топла чевли да се качи на tripod, светлина стојат и камера.Големина : прибл. 5x3.2cm.Rotatable изградба овозможува флексибилно позиција видео светлина да се пополни светлина Метал чевли планината и силен систем на заклучување за да го задржи за светло во видео цврсто и последен за долг животен век Високо квалитетна ABS пластика и елоксирани ментално чевли планината да биде времето е отпорен и издржлив Опремени со 1/4" нишка дупка на две топла чевли да се качи на tripod, светлина стојат и камера Големина : прибл. 5x3.2cm.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата