ZOCAVIA машка Мода Одење Патики Лесен Салата Атлетик Џогирање Работи Работи Чисто за Разонода Чипка Спортски Чевли

ZOCAVIA машка Мода Одење Патики Лесен Салата Атлетик Џогирање Работи Работи Чисто за Разонода Чипка Спортски

Во магацинот
DEN 1103.76
Од стоката:

Гумен ѓон.Удобно и Светлина : Лесни работи одење чевли за машки!Мека и заштитна да перница секој чекор, се чувствувам како одење на облак.Добро лак поддршка, мека единствена небо и се наведнуваат-отпорни.Еластична Дише Мрежа горниот, совршено се вклопува како sock.Лесно да се кандидира за долго растојание, комфор за обичните денови,стоејќи, кои работат во текот на целиот ден долго или не тон на одење.Тоа е така удобност што можете само да заборавите ќе се носи со нив.Не се Лизга : гумени outsole е лесна и мека, нуди влијание тапацир, анти-пресврт, абразија-отпорни и против пролизгување перформанси.Не се Лизга Чевли нудат флексибилност и земјата се чувствуваат.Cushioned insole и дише поставата ви даде исклучителен поддршка и оптимизација на уникатни особини на секој допир и притисни.Шок Доказ : Амортизирање ја апсорбира влијанието на сила во движење, за неверојатна чекор-во чувствуваат и заштита за колената и нозете.Брзина искуство на овие салата чевли се лесни, брзи и рационални, додавање на дополнителна брзина на вашиот чекор!.Тренингот Спортски Чевли : машки трчање, џогирање, одење чевли.Удобно старечки патики.Салата, велосипедизам, фитнес, риболов, возење, возење велосипед, возење велосипед, возење, дневни патувања, фудбал, одбојка, кошарка обука, тенис спортски чевли.Пешачење остварување патување essentials.Сите натпревар мода патики со класичен боја, обезбедува сите денот удобност.Градење на претстојните athleisure тренд, ние повеќе ќе видете активно прилагодени дизајни за повеќе начин на живот цели.Естетското е чиста, остар и ја комбинира функционалноста и начин на живот, како резултат на едноставен силуета.Определување на видливи пета приклучок за удобна прошетка како и карактеристики на Мека Пена + sockliner, обезбедување на подобри амортизирање и оптимална удобност за секој чекор на вашиот ден.На горниот дел е целосно покриена со mesh ткаенини, воздухот влегува слободно, и нозете да остане суво, кул и удобно во текот на целиот ден.Адвокатско патики го користи ултра-лесни синтетички материјали кои не се стави притисок на спортот.Единствена на mens секојдневен чевли е еластичен и нуди удобно амортизирање.Гумени outsole го подига контрола врз било водење на површината.Моден уникатен дизајн совршен избор за да се спарите со секоја прилика.Ултра-лесни поддршка и breathability нека вашата нога секогаш чува суво и ладно.Дише,трајни,лесни,меки,deodorant.Откако ќе прошетка низ дена работа со овие чевли, можете да ги чевлите сува и удобно.Ова е прекрасно чувство.Совршен за повик, прошетка, патување, трчање, џогирање,обука, физички вежби и други светлина спортска итн.На горниот дел е целосно покриена со mesh ткаенини, воздухот влегува слободно, и нозете да остане суво, кул и удобно во текот на целиот ден.Адвокатско патики го користи ултра-лесни синтетички материјали кои не се стави притисок на спортот.Единствена на mens секојдневен чевли е еластичен и нуди удобно амортизирање.Гумени outsole го подига контрола врз било водење на површината.Моден уникатен дизајн совршен избор за да се спарите со секоја прилика.Ултра-лесни поддршка и breathability нека вашата нога секогаш чува суво и ладно.Дише,трајни,лесни,меки,deodorant.Откако ќе прошетка низ дена работа со овие чевли, можете да ги чевлите сува и удобно.Ова е прекрасно чувство.Совршен за повик, прошетка, патување, трчање, џогирање,обука, физички вежби и други светлина спортска итн.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата