CYHO Антиоксиданс Чинијата, Додаток за Полнење Во Кантина;Кујната;Хотел;Канцеларија Соба, Спална;Готвење, 20x71(MM), Црна, 9 Парчиња Dinnerware Serveware Табела Tabletop Кујнски Садови

CYHO Антиоксиданс Чинијата, Додаток за Полнење Во Кантина;Кујната;Хотел;Канцеларија Соба, Спална;Готвење, 20x71(MM),

Во магацинот
DEN 226.56
Од стоката:

Тоа може да бидат поставени за да се зачува простор.Тоа е ставен повеќе непречено за неговата рамно дно.Бројните капацитет и поголема дизајн.Храна-одделение за контакт материјали за хигиена и безбедност.Производот е рабовите се заоблени и мазни без paddling.Применливи Прилики : Кантина;Кујната;Хотел;Канцеларија Соба, Спална;Готвење;Торта Продавница;Вила;Печење Место;апарати за Домаќинство Боја : Црна Материјали : Rustless Челик Облик : Круг Форма Вкупно Нето Тежина : 216(G) Висина : 20(MM) Дијаметар : 71(MM) Пакет се Вклучени : 9 парчиња Dinnerware Serveware Табела Tabletop Кујнски садови Карактеристики : Тоа може да бидат поставени за да се зачува простор.Тоа е ставен повеќе непречено за неговата рамно дно.Бројните капацитет и поголема дизајн.Храна-одделение за контакт материјали за хигиена и безбедност.Производот е рабовите се заоблени и мазни без paddling.Тоа може да се користи за чување на различни видови на храна без да влијаат на чувството на вкус.Лесно да се чисти.Анти-паѓа и носат-отпорни.Тоа е удобно да се чувствуваат.Напомени : не го стави на високо место за да се избегнат повреди.За доброто на вашата фигура, ве молиме промени јадења редовно.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата