Електрична Индукција Мобилен Телефон Носителот Автомобил Отвори Гравитацијата Алуминиум Легура Инструмент Количка за Навигација Мобилен Телефон Носителот Пого?

Електрична Индукција Мобилен Телефон Носителот Автомобил Отвори Гравитацијата Алуминиум Легура Инструмент Количка

Во магацинот
DEN 938.40
Од стоката:

【Одговараат за Високи Температури База на Високо-квалитетни Воздухопловство Алуминиум Легура】 На мобилен телефон држач за во автомобил е направен од воздухопловство алуминиум легура, ABS полирање процес е усвоен за да се потенцира на високо-одделение пескарење текстура.Во исто време, ова е автомобил телефон планината со сигурност заштита дизајн, без телефонски случај, тоа нема да го оштети или нула вашиот телефон. 【Мини Автомобили Телефон Стојат】 Мали, но моќни, тоа не го блокира воздухот штекер.како телефонот автомобил додатоци,тоа е интегриран со вашиот автомобил.Стенд може една рака операција ротираат 360°,поддршка хоризонтална и вертикална екрани.Стави вашиот мобилен телефон во совршен агол и да уживате во една порелаксирана и побезбедно возење искуство. [Снабдувањето со електрична енергија е автоматски стегната, постабилна и потивок] Нашиот мобилен телефон за во автомобил носителот донесува smart електрични го зграби раката автоматското заклучување дизајн, електрично отворање и затворање.Висока густина силиконска гума е додадена на менгеме рака, која има одлична еластичност.Телефонот може да биде стегната без паѓа надвор и гребење на телефонот.Стабилен без паѓа надвор и тресење, НЕМА ПОВЕЌЕ МАЛИ БУЧАВА.Во било кој од условите на патот, телефонот ќе не потресат и е потивок. [Задолжен за 30 минути, употреба за 30 дена] Овој автомобил телефон носителот има вграден-во 250 m Ah батерија, која има долго траење на батеријата и може да се работи за еден месец без полнење кабел.На овој начин можете да го исклучите полнење кабел и го наполнам телефонот.Кога автомобилот е придвижуван исклучување, стегачот се уште може да се отвори и стегната.Кога батеријата е мртов, го приклучиш во полнење кабел и автомобилот телефон носителот ќе работи веднаш.Тоа трае само половина час, за да целосно да ја наполните батеријата. [Општа компатибилност] Овој автомобил телефон носителот има електричен телескопски рака, дури и ако школка е дебела, тоа може цврсто да се поправат сите телефони (4.0-6.9 инчи) и мобилен телефон случај комбинации.На уникатно дизајнирани клип може да се користи за долго време без ослабување на стегање сила.Во исто време, ние нудиме супер вшмукување чаши со супер слатка гел влошки.Тоа е лесно да се држиме цврсто до табла или повеќето рамни површини да ги собере сите видови на автомобили.Стенд може да ротира 360°,поддршка forhorizontal и вертикална екрани,а една рака операција.Електрично отворање и затворање.ДРЖЕТЕ ТЕСНИ АВТОМАТСКО СТИГНАЛЕ телефон менгеме ќе го држете телефонот безбедно и го спречува тоа од испаѓање, додека возите, дури и на трнлив патишта.Лесно да го вметнете и отстранете го вашиот телефон со една рака.Главните Карактеристики.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата