Nicebee Автомобил GPS Мобилен Телефон Ipad Носителот Заградата Видиме Стојат Компатибилен со Ford F150 2015+ (Мобилен Телефон на Сопственикот - Б Стил)

Nicebee Автомобил GPS Мобилен Телефон Ipad Носителот Заградата Видиме Стојат Компатибилен со Ford F150 2015+

Во магацинот
DEN 2071.20
Од стоката:

100% Сосема Нов и со Висок Квалитет.Компатибилен со Ford F150 2015+.Лесна инсталација со 3 M лепило на грбот.Само се држиме за инсталација во минути.Пакет Содржи : 1x Држач Застане.Спецификација 100% Сосема Нов и со Висок Квалитет на Автомобил Модел : Компатибилен со Ford F150 2015+ Материјал : АБС Боја : Црна Лесна инсталација со 3 M лепило на грбот.Само се држиме за инсталација во минути ги Красат вашата кола поставен луксузни живописни Пакет Вклучуваат : 1x Држач Стојат Step1 : ве Молиме чистење на место и бидете сигурни дека нема прашина.Step2 : Отстрани 3m лепак во грбот.Step3 : Топлина на 3m лепак со топол воздух пиштол или фен за коса.Чекор 4 : Инсталирање на производи во право место.Не измијте го вашиот автомобил во рок од 48 часа.Забелешка : ве Молиме проверете дали овој објект може да се вклопи во вашиот автомобил пред купување.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата