OTentW Отстранување на Влакна Спреј, Безболно Коса Смена, 2 Минути Косата Надвор Спреј за Коса, Стоп Раст Спреј за Нозете, Пазувите, Не-Иритирачки Depilatories Depilatory Течност з

OTentW Отстранување на Влакна Спреј, Безболно Коса Смена, 2 Минути Косата Надвор Спреј за Коса, Стоп Раст Спреј

Во магацинот
DEN 311.76
Од стоката:

Брзо отстранување на влакна во 2 минути.Нежна и мазна, нежна и навлажнувачки.Природни растителни екстракти нежно влогови на кожата.Коса отстранување спреј е лесен и брз.Делови кои може да се depilated : бедрото, грб, раце, пазуви, половината и др.Спецификации : Производ бруто тежина : 45g Net содржина : 20ml Package вклучува : Отстранување на Влакна Спреј * 1 Use : 1. Миење на коса отстранување област пред депилација.2. Спреј еднакво на подрачјето каде отстранување на влакна е потребно и да чекаат за 8 минути.3. Избрише со крпа или хартиена крпа против насока на раст на косата.4. миење на кожата.5. Може да се применува крем.Answer : ___________________________ Note : 1. Кожата е оштетена и воспалена област се користи статичка.2. Ве молиме да се стави во место, што не е достапен за децата кои се кул и суво, избегнувајте директна сончева светлина и да се чува далеку од оган.3. Пред користење, ве молиме да се обиде на отстранување на влакна дел во мал место за тестирање на реакција на кожата.Ако нема негативни реакции по 24 часа, можете да започнете со неа.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата