AMLESO Вежба Убодни Прирабници Димензионални Мерачи Металугрија Алатки

AMLESO Вежба Убодни Прирабници Димензионални Мерачи Металугрија Алатки

Во магацинот
DEN 220.56
Од стоката:

Дијаметар вежба предниот раб на protractor 50 колосек 118 ° агол на вежби мелење.Мерач погоден за 118 ° дијаметар од не повеќе од 50mm на мелење вежби.Проверете вежба агол 118 °.Инчен тема инспекција, и мерење на аголот на специјални мерење алатки.Вежба Битови Агол Мерач Инспекција.Опис : - Вежба Битови Агол Мерач Инспекција - Дијаметар вежба предниот раб на protractor 50 колосек 118 ° агол на вежби мелење - Мерач погоден за 118 ° дијаметар од не повеќе од 50mm на мелење вежби - Проверка на вежба агол 118 ° - Инчен тема инспекција, и мерење на аголот на посебни мерни tools Specification : - Материјал : не ' Рѓосувачки Челик - Size : 10x1.2cm/3.94x0.47inch - Боја : Silver Package Вклучува : 2 Парчиња Вежба Малку Gauge Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Таа е поголема од информацијата

- Material:
Stainless Steel
- Size:
10x1.2cm/3.94x0.47inch
- Color:
Silver
Package Includes:
2 Pieces Drill Bit Gauge :
Color might be slightly different due to the color calibration of each individual monitor. :
Please allow slightly measuring deviation due to manual measurement. :

Производи во категоријата