Винил Внесува Slatwall Црвено Панел Shelving Екранот 390 ft Декоративни

Винил Внесува Slatwall Црвено Панел Shelving Екранот 390 ft Декоративни

Во магацинот
DEN 355.20
Од стоката:

Ќе добиете 3 Ролни. 130'L x 1 3/16" секоја тек (ќе добиете 3 Ролни). 1 тркалаат завршува еден 4'H x 8'W slatwall панел.Црвено Винил Заврши.Црвено Винил Заврши 130'L x 1 3/16" секоја тек (ќе добиете 3 Ролни) 1 тркалаат завршува еден 4'H x 8'W slatwall панел ќе добиете 3 Ролни.Прикривање на флеки во вашиот Slatwall со овој Црвено Винил Slatwall Insert (внеси).Оваа вметнете е дизајниран за да додадете завршувањето на допир да вашиот slatwall екранот.Овие Црвени Винил Внесува едноставно snap во вдлабнатини на slatwall да се скрие изложени честички одбор и било монтажа завртки, која ќе го направи вашиот Slatwall изгледаат уредно и професионални.Само една ролна од вметнување на ленти е доволно за да се заврши еден 4' x 8' Slatwall панел.Тоа е лесно да се зголеми било ѕид екранот презентација за користење на нашата винил slatwall внесува!Цел денес.Ќе добиете 3 130 ft Ролни.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата