Уникатна Декорација Садови, 4.5 H x 15 W, Црвена

Уникатна Декорација Садови, 4.5 H x 15 W, Црвена

Во магацинот
DEN 288.00
Од стоката:

4. 5" H x 15" В Изработени од медијапан (средна густина fiberboard).Карактеристики сребрен сјај "Среќна нова година! "Насловот и долго сребрена фолија раб на крајот.Совршен за создавање празнична бучава за нова година.Покаже вашиот одмор во духот со оваа сјајот црвено веруваат Знак одликувајќи се со исечок од зборот "верувам" се Опфатени во црвен сјај.Оваа акцент парче Мерки 14 3/4 инчи x 4 1/2 инчи и е совршена за прикажување на каминот мантија, акцентот маса, полица или друга област во вашиот дом или канцеларија.Вашиот дом ќе биде полн сјај кога ќе ги красат со овој Божиќ знак направен од МДФ (средна густина fiberboard).

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата