Двојно Цилиндар Машина За Перење База Heightening Прилагодливи Заградата -Casters (Големина На : A)

Двојно Цилиндар Машина За Перење База Heightening Прилагодливи Заградата -Casters (Големина На : A)

Во магацинот
DEN 2253.60
Од стоката:

★ Тоа е многу здрав и беше лесно да се стави заедно,Тоа може да се прошири и договор. ★ Многу погодни за машина, машина за перење,фрижидер и други машина. ★ Овој производ да може ефективно да се амортизира вибрации за намалување на бучава, се прошири на услугата живот и да се подобри ефикасноста на мебел и електрични користење на апаратот. ★ Лесно да го инсталирате, ако имате било инсталација прашања, може да бидат слободни да контакт. ★ Ако имате било какви прашања во текот на шопинг, ве молиме слободно контактирајте со нас, нашите онлајн сервисот ќе го реши вашиот проблем сеопфатно.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата