Дилан Cozens Бивол Sabres Autographed Кралската Adidas Автентични Џерси - Autographed MLB Дресови

Дилан Cozens Бивол Sabres Autographed Кралската Adidas Автентични Џерси - Autographed MLB Дресови

Во магацинот
DEN 8399.76
Од стоката:

Доаѓа со Сертификат за Автентичност од Fanatics Автентични.Категорија; Autographed MLB Дресови.Оваа џерси е лично на рака потпишан од страна на Дилан Cozens.Тоа е официјално лиценцирани од страна на Националната Хокеј Лига и доаѓа со поединечно нумерирани, подесувате-очигледно некој агол од Fanatics Автентични.За да се обезбеди автентичноста, холограмот може да се разгледа онлајн.Овој процес им помага да се обезбеди дека производот купен е автентичен и се елиминира секаква можност на дуплирање или измама.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени Дилан Cozens сувенири.Philadelphia Phillies сувенири.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата