Poeticcity Портокал Зелена Сина Риба Лесна Племенски Етничка Риби на Бела Елка Мат, Водоотпорен Дрво Стои Мат Тепих, Кат Заштитник Божиќ Дрво Стои Послужавник за Одмор П

Poeticcity Портокал Зелена Сина Риба Лесна Племенски Етничка Риби на Бела Елка Мат, Водоотпорен Дрво Стои Мат

Во магацинот
DEN 2294.40
Од стоката:

Полиестер.Совршена ГОЛЕМИНА : 28.3 инч.Совршен за дрво од 3' до 6,5' , Божиќ молив дрвја, или tabletop дрво.од традиционално декорирани да whimsical вештачка елка.Мали мини елка мат е направен од велур материјал, и на дното на алуминиумска фолија е водоотпорен и влага-доказ за да се спречи вода од преполнети и оштетување на тепих по растенија се напои.Лесно за чување и чистење : елката душеци подлога е лесен, не заземаат простор, и тркалајќи за складирање.Не треба да се мијат, само локалните чистење.Не кајгана.Совршен за дома отворен и затворен оркестарот и канцеларија Божиќ украси, со додавање на повеќе одмор атмосфера било каде ви се допаѓа, исто како и дневна соба, спална соба, градина, бар, хотел, супермаркет или некаде на друго место, овој трајни дрво здолниште дефинитивно ќе се одржи за многу години.Разни модели на дрвото здолништа се достапни за вас за да изберете од, ние ги доставуваме сите видови feastival дрво здолништа како ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Божиќ, Денот на Вљубените итн.Побрзо Испорака(напомена : ова важи само за нарачки се испраќаат од нас) Не се грижи за испорака премногу доцна.Нашиот стандарден изразуваат само треба околу 16 дена на пратката; Нашите забрзани изразуваат само треба околу 8 дена.Елката Мат, Водоотпорен Дрво Стои Мат Тепих, Кат Заштитник Божиќ Дрво Стои Послужавник за Одмор Партија Дома Декор 28.3"1. Еден двострано печатење, 28.3x28.3 инчи целосна голема големина е најдобро за 5ft да 7ft Новогодишни елки и може да се стави Божиќ подароци на дрвото душеци.Водоотпорна и не-кавгата издржливост. 2. Изработен од полиестер, супер мек сунѓер и водоотпорен алуминиумска фолија ткаенина што може да се задржи вашата кат суви и чисти по наводнување на растенијата.Лесно да се свитка и продавница за повеќекратна употреба.3. За Возрасни/Деца/Миленици Корист, Во зима, елката здолниште е топла и мека.Тоа€s не само совршен Божиќ украс во постудено месеци, но исто така сите сезонски додатоци за вашиот растенија или од врата на врата. 4. Повод : Божиќ, Ноќта На Вештерките, Божиќ Cosplay, Продажба, Промоции, Годишни Свечености, Заедница Настани, Сценски Претстави, Летен Одмор Партии, Birthday (Роденден), Затворен, Отворен Простор, Дома, Во Канцеларија, Итн.Висока технологија на печатење : Термички трансфер печатење технологија го прави дизајни повеќе убави, живописни и нема да исчезнат, издржливи, долг живот време да го користите.Измијте Инструкции ЛЕСНО ЗАШТИТА : не се мијат со вода (делумно чистење)За нашиот бренд Poeticcity Poeticcity секогаш се фокусира на обезбедување на повеќето модерни дрво Мат Фах, постојат илјадници различни шармантна и уникатни дизајни на оваа точка во нашата продавница!Речиси 10 години на исклучителна производна искуство, Poeticcity секогаш избираат висок квалитет на ткаенина, кожа и други материјали да се направи нашите производи.Ви посакувам пријатен шопинг искуство!.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата