MLB Детроит Тигри Црна Кожа Corey Duffel Торба

MLB Детроит Тигри Црна Кожа Corey Duffel Торба

Во магацинот
DEN 3054.48
Од стоката:

Vacquetta Кожа. 180 степен главниот патент.Внатре патент џеб.Пред zippered џеб.Прилагодливи и пренослив рака.На Corey Duffel карактеристики на патент што се отвора 180 степени за лесно пакување.Доволно голем за едно попладне настан, или светлина викенд далеку.Малку безбедност е предвидено од страна на внатрешни работи zippered џеб.Отворен пред џеб е совршен за програми, мапи, или вашиот мобилен телефон.Оваа duffel исто така се одликува со прилагодливи, отстранлив рамо, рака.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата