Bluetooth Слушалки, Безжична Bluetooth Слушалка V5.0 8-10 Часа Talktime Стерео Бучава Поништување на Микрофон, Компатибилен за iPhone, Андроид мобилни Телефони Возење/Business/Office (Црна)

Bluetooth Слушалки, Безжична Bluetooth Слушалка V5.0 8-10 Часа Talktime Стерео Бучава Поништување на Микрофон,

Во магацинот
DEN 887.76
Од стоката:

【Погодно & Удобно】 - со цел да се вклопи во било уво, на стигнале уво кука и флип-бум рака swivels и се ротира за безбедна одговара.Лесен и удобно доволно за да се носи со часови на време.Крајната удобност уво гелови се достапни во 3 различни големини (една на слушалки) за да се обезбеди сит, безбедна прилагодени одговара.Единствена високо-крај носење штити слушалките од оштетување и губење. 【Отстранување на бучава】- Изградена-во HD микрофон со напредни CVC6.0 редукција на шум технологија блокови од непушачите од буката во позадина како ветер, сообраќај или народот, нуди кристално јасна аудио и природен звук, ви овозможува да уживате во високо квалитетна музика и јасно телефонски повици каде и да се. 【Hands-free за Повикување】 - Ова Bluetooth слушалки со микрофон поддржува Siri и Google глас асистент.Лесно да го исклучите/вклучите со допир на едно копче.Гласовните сигнали нивото на батеријата, статусот на поврзаноста, го исклучите/вклучите статус, па дури и да го објави телефонскиот број на приходи повикувачот.Лесен-за-се постигне копчиња да управуваат со вас музиката и повик hands-free. 【Bluetooth 5.0 Технологија】 - Обезбедува брз и стабилен систем со кој било IOS и Android паметни телефони, таблети, лаптопи, MP3 играчи од до 33' подалеку.Тоа може да го спарите лесно со било кои два Bluetooth уреди истовремено.До 8-10 часа континуирано повици и до 7.5 дена во режим на чекање, ова Bluetooth слушалка ви овозможува да бидете сигурен безжичен повици во текот на денот, на една 1.5 часа брзо полнење. 【Купи со Доверба】- Сите од нас се стремиме да се понудат квалитетни производи и услуги.Ако поради било која причина не сте задоволни со вашиот производ или искуство, едноставно контактирајте со нас, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.Вие нема да најдете таков вид на ветувањето насекаде, но вие ќе најдете тука.Bluetooth Верзија : V 5.0. Тежина : 0.4 унци.Поддршка : HFP, HSP, со A2 DP и AVRCP профили.Работен Опсег : до 33 стапки (достапност).Капацитетот на батеријата : 110m AH.Време на разговор : 10 часа.Музика игра time : 8.5 часа.Време во мирување : 180 часа.Време на полнење : околу 1,5 часа.Напредни 4 X бучава поништување на микрофон технологија ја елиминира бучавата во позадина за кристално јасен звук и непрекинато разговори, да им се овозможи да се фокусираат на својата работа, или вашиот повик во удобност и стил.Bluetooth Верзија : V 5.0 Тежина : 0.4 ounces Support : HFP, HSP, со A2 DP и AVRCP profiles Operating Спектар : до 33 стапки (достапност)капацитетот на Батеријата : 110m AHTalk време : 10 hours Music игра time : 8.5 hours Standby време : 180 hours Charging време : околу 1,5 часа.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата