Мемориска Пена Earpads Уво Перници за Полнење за Bose OE2 OE2i Soundtrue Слушалки (Црна)

Мемориска Пена Earpads Уво Перници за Полнење за Bose OE2 OE2i Soundtrue Слушалки (Црна)

Во магацинот
DEN 383.76
Од стоката:

Компатибилни Модели : Bose OE2 OE2i Слушалки.Бучава Изолација : Висока еластичност мемориска пена материјал помага да се decrese бучава и increse квалитетот на звукот.Траен Удобност : Супериорен квалитет на мемориска пена еден пар на earpads ти овозможува да се чувствуваат поудобно.Трајни производи за Замена : Добро направен протеини стп кожа намали било нула, лесно да се инсталира и да се даде нов живот на вашите слушалки.Гаранција за квалитет : Ние се грижиме за сите квалитет на прашања поврзани со ЗАМЕНА ИЛИ РАЗМЕНА.Компатибилни Слушалки Модели : Bose OE2 OE2i Слушалки Пакет се Вклучени : Earpad * 2 парчиња.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата