QuickSwap Циркон Обетки Накит Додатоци Противалергиски Обетки Наоди DIY Накит Правење на Резерви -8577

QuickSwap Циркон Обетки Накит Додатоци Противалергиски Обетки Наоди DIY Накит Правење на Резерви -8577

Во магацинот
DEN 455.76
Од стоката:

СОВРШЕН ПОДАРОК - Доаѓа во убав накит за подарок кутија.Идеален подарок за Денот на Мајката, Годишнина, Венчавка, денот на Благодарноста, Божик, Нова година, Денот на Вљубените, Роденден, Матура Сезона и Партијата за вашата девојка, партнер, пријателите, сопруга, мајка, ќерка и си истиот.ЛЕСНО ДА се НОСАТ : елеганцијата и едноставен флексибилност на ова парче да го направи модерно прилог на било облека, гламурозна додаток за повеќе формални прилики, или еден прекрасен подарок за вашата сакана.ОД ПРОИЗВОДИТЕЛОТ : Ние нудиме широк спектар на производи кои целото семејство ќе се љубов, од омилениот ликови да се движат брендови.Со цел да биде all inclusive, нашиот производ линии ќе биде за секого : жени, мажи, и секој друг.Ние нудиме прифатливи парчиња, додека никогаш не се даваа на квалитет.Грижа за Вашиот Накит : за Да го заштитите вашиот позлата, ве молиме да го отстраните вашиот накит пред миење на рацете, пливање, вежбање, чистење, и пред примена на било каков вид на лични тело производ.Чувајте ги вашите накит висок сјај со избегнување на контакт со сапун, парфем, лосион, шминка, коса и производи за чистење.Добра Услуга : Ние обезбеди 24/7 услуги на клиентите.Ние и ветуваме да ви донесе најдобри шопинг искуство.Среќен шопинг со доверба.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Бојата може да имаат различни како екранот, ве молиме да се разбере.Ве молиме контактирајте ме ако имате било какви прашања.Ви благодариме за посетата, слободно да го погледне наоколу и дозволете ми да знам ако имате било какви прашања и проверете го мојот други огласи!Имаат благословен ден!.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата