Руж Royale од Princesse Марина де Бурбон | Eau de Parfum Спреј | Мирис за Жени | Флорални Овошен Мирис со Ноти на Јагода, Вар и Јасмин | 30 mL / 1 fl мл

Руж Royale од Princesse Марина де Бурбон | Eau de Parfum Спреј | Мирис за Жени | Флорални Овошен Мирис со Ноти

Во магацинот
DEN 531.12
Од стоката:

Ултра-женски, софистицирани и spellbinding.Даде во неодолива искушението со овошен флорални мирис опкружен со светлечки сензации.Топ Белешки : Зелен Лимон, Јагода, и Blackcurrant.Блискиот Белешки : le Jasmin, Лили на Долината, и Ylang Ylang.База Белешки : Opoponax и Mossy Шумата.Ова е автентична производ поддржан од неговата оригинална производителот.Пакување за овој производ може да се разликува од оној прикажан на сликата погоре.Вистински успех, бидејќи нејзиното создавање во 2002 година, Руж Кралската е калеидоскоп на емоции, полн со вибрации.Поинаква форма на заведување, Руж Кралската е создавање на жените, да се носи unreservedly, великодушно и природно.Француски парфем дизајниран во Париз со ориентални мириси.Вистинска љубов парфем : ултра-женски, софистицирани и spellbinding.Руж Кралската ќе буден жените желба со својата шармантна белешки.Даде во неодолива искушението со овошен флорални мирис опкружен со светлечки сензации.Динамичен, со еден допир на Јагода и вар додава кора од лимон за да Blackcurrant белешки.Заводлива, со женски цветни ноти, вклучувајќи Лили на Долината и Јасмин збогатена со свежо Ylang Ylang.Страсни, со Дрво Мов и Opoponax.Повеќе од вистинска љубов парфем, чиста скапоцен камен, сонуваше да биде игрива.Вистинска љубов парфем : ултра-женски, софистицирани и spellbinding.Руж Кралската ќе буден женска желба со својата шармантна белешки.Даде во неодолива искушението со овошен флорални мирис опкружен со светлечки сензации.Динамичен, со еден допир на Јагода и вар додава кора од лимон за да Blackcurrant белешки.Заводлива, со женски цветни ноти, вклучувајќи Лили на Долината и Јасмин збогатена со свежо Ylang Ylang.Страсни, со Дрво Мов и Opogonax.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата