DZS Elec 2-Pack Еластична Бендови се Прилагодува со Buttonhole,Шиење Бенд Водат Поврзана Рамен Еластична Кабелот 21 Дворот (1pcs 10.5 Дворот на Белата,1pcs 10.5 Дворот на Црна)

DZS Elec 2-Pack Еластична Бендови се Прилагодува со Buttonhole,Шиење Бенд Водат Поврзана Рамен Еластична Кабелот

Во магацинот
DEN 177.84
Од стоката:

Пакет : 1pcs Црна Еластична Бенд и 1pcs Бела Еластична Бенд,Големина : Ширина : 2cm/0.8 инчен,Вкупната должина : 20 метри/21 Дворот(10.5 Дворот на Бела и 10.5 Дворот на Црно).Одлично за породилно носат или детска облека одлуки,и да се прилагоди на големината.Тоа е најпознатите разноврсна достапни,погоден за појаси,шорцеви,ракави,здолниште,necklines,нога бендови,и повеќе.Овој стан еластична бенд може да се прилагоди на должината како ви се допаѓа,силна еластичноста и флексибилност,на buttonhole е практично и корисно.На еластична бенд овозможува за преземање и да им се овозможи надвор од корселе,идеални за многу занает проекти како за шиење и плетење.Боја : Црна и бела Материјал : Полиестер ,латекс Ширина : 2cm/0.8 инчен Црна Еластична Бенд Должина : 10meters/10.5 Двор Бела Еластична Бенд Должина : 10meters/10.5 Двор Вкупна должина : 20 метри/21 Двор Пакетот Вклучува : 1 X Црна Еластична Бенд и 1 X Бела Еластична Бенд Одлична за породилно носат или детска облека што Го прави е најпознатите разноврсна достапни,погоден за појаси, шорцеви,ракави,здолниште, necklines, legbands, и повеќе.Овој стан еластична бенд може да се прилагоди на должината како ви се допаѓа ,силна еластичноста и флексибилност,на buttonhole е практично и корисно.Забелешка : прирачник за мерење, постои мал разумен грешка опсег.

Таа е поголема од информацијата

Производи во категоријата